Connect with us

Hi, what are you looking for?

Балкан

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Воспитувачки тепаат деца во приватна градинка (видео)

Воспитувачки во една приватна градинка ги загрижија родителите. Видеото кое се појави од градинката во Вождовац, Белград, мора да предизвика реакција од надлежните служби затоа што тие се однесуваа недолично.

Воспитувачките ги газат, те*аат децата кои им се оставени на чување, а ова предизвика бурни реакции од страна на српската јавност.

Видеото кое било снимено со мобилен телефон покажува како воспитувачките безобразно се однесуваат кон децата.

Ова е нваистина ненормално однесување од лица кои треба да се грижат за децата и сигурно воспитувачките ќе добијат кривични пријави, меѓу другото.

најчитани вести

Забава

Кој вели дека бикини е само за на плажа?! Новиот тренд налага со бикини да се оди и на снег. Не верувате?! Погледнете ги...

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава од повеќе граѓани сведоци дека во тек е голема полициска акција на патот накај Блаце кај ресторанот Капри. Според нашиот извор...

Забава

Од пред крајот на минатата година, гледачите уживаат во авантурите на ликовите од популарната хумористична сероја „Преспав“. Во новата, петта сезона се задржани истите...

Свет

„Секој ресторан што ќе аплицира ќе биде регистриран како ќелија на политичка партија. Ќе се одржуваат состаноци, а гостите ќе бидат членови на нашата...