Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

БЕН АФЛЕК НАПРАВИ ХАОС – РАСКИНА СО ДЕВОЈКА МУ ПА И ГИ ФРЛИ РАБОТИТЕ ВО КОНТЕЈНЕР (фото)

Холивудските актери Бен Афлек и Ана де Армас наводно раскинале по една година врска, пренесуваат странските медиуми. Имено, извори блиски до парот истакнуваат дека раскинувањето било меѓусебно, и обајцата решиле да го продолжат патот.

  • Бен повеќе не е со Ана. Таа ја раскина нивната врска, која и онака беше комплицирана. Ана не сака да биде во Лос Анџелес, каде што живее Бен поради неговите деца – рекоа пријателите на Ана.
  • Нивните животи се сосема различни. Тие сè уште сакаат и се почитуваат, но Бен сè уште работи на себе, има уште многу работа и сака да им се посвети на своите деца. Двајцата се задоволни со своите животи, и токму тоа беше проблемот меѓу нив – тврдат пријателите.
  • Тие имаа бројни разговори за нивната иднина и заедно решија да раскинат – додаде изворот.

Иако се чинеше дека нивната врска станува сериозна во последните неколку недели, се покажа дека Афлек и Ана не се судени еден за друг. Двојката во декември 2020 година откри дека живеат заедно, а празниците ги поминаа со децата на Афлек. Неодамна направија нов заеднички филм, а американските медиуми почнаа да пишуваат дека се вериле затоа што Ана носела голем прстен на раката, но двојката тогаш не ги потврди шпекулациите.

Она што ги шокираше многу следбеници е тоа што пред вилата на Бен во Лос Анџелес може да се види постерот во природна големина на Ана фрлен во контејнер, со кој играа неговите ќерки минатата година. Од друга страна, Ана, како и многу други жени, го означи раскинувањето со нова фризура. Таа се ишишала на страна, ја обоила косата црно и ги скратила пипките.

Уште пошокантно е информацијата дека раскинале по телефон и дека немало разговор во живо, а многумина тврдат дека токму разликата во возраста придонела за раскинување. Бен веќе има брак зад себе и три деца, додека Ана сака да има семејство.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ од денеска тргнува на средби со европските политичари кои до крај останаа верни на американскиот претседател Доналд Трамп и се обидуваа...

Забава

Кој вели дека бикини е само за на плажа?! Новиот тренд налага со бикини да се оди и на снег. Не верувате?! Погледнете ги...

Забава

Софија Ражнатовиќ (41), вонбрачна ќерка на Жељко Ражнатовиќ Аркан, кој некогашниот командант на СДК ја добил во Белгија, оваа година била спречена да присуствува...

Забава

Американскиот сексолог и колумнистка Надја Бокоди смета дека налагањето правила на партнерот може да доведе до пропаст на врската. Таа за „Дејли мејл“ раскажува...