Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Познатата актерка Сара Џесика Паркер во невидена модна комбинација!

Познатата актерка Сара Џесика Паркер (55) повторно е во центарот на вниманието на јавноста заради најавата дека култната серија „Сексот и градот“ повторно ќе се снима. Актерката е снимена во центарот на Њујорк во својата продавница за чевли каде што често може да се види. И најинтересно од се е што е видена во прилично несекојдневно модно издание – облечена во сива тренирка и црни чевли со ултра високи потпетици. 

Актерката во својата продавница често престојува и не само тоа, туку и им дава совети на купувачите. Така било и овој пат.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ од денеска тргнува на средби со европските политичари кои до крај останаа верни на американскиот претседател Доналд Трамп и се обидуваа...

Забава

Кој вели дека бикини е само за на плажа?! Новиот тренд налага со бикини да се оди и на снег. Не верувате?! Погледнете ги...

Забава

Софија Ражнатовиќ (41), вонбрачна ќерка на Жељко Ражнатовиќ Аркан, кој некогашниот командант на СДК ја добил во Белгија, оваа година била спречена да присуствува...

Забава

Алексиќ тогаш бил најнаградуван режисер од државна телевизија. Глумицата Милена Радуловиќ го пријавила Мирослав Алексиќ дека ја силувал, а многу колеги и дале подршка...