Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Кајли Џенер е вистинска се*с бомба

Кога и да објави фотографиј Кајли Џенер, Инстаграм веднаш почнува да гори.  Така беше и во вторникот навечер кога сподели три фотки.

Најмладата сестра во семејството Кардашијан ги покажа бујните облини во микро бикини во боја на праска и напиша: „Уште еден вторник навечер“.

Реалити- могулот (23) стои пред бела позадина на зајдисонце, облеана во килибарна сончева светлина.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ од денеска тргнува на средби со европските политичари кои до крај останаа верни на американскиот претседател Доналд Трамп и се обидуваа...

Забава

Кој вели дека бикини е само за на плажа?! Новиот тренд налага со бикини да се оди и на снег. Не верувате?! Погледнете ги...

Забава

Софија Ражнатовиќ (41), вонбрачна ќерка на Жељко Ражнатовиќ Аркан, кој некогашниот командант на СДК ја добил во Белгија, оваа година била спречена да присуствува...

Забава

Алексиќ тогаш бил најнаградуван режисер од државна телевизија. Глумицата Милена Радуловиќ го пријавила Мирослав Алексиќ дека ја силувал, а многу колеги и дале подршка...