11 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ГОЦА БОЖИНОВСКА ЈА ШОКИРАШЕ ЈАВНОСТА СО ИСКРЕНА ИСПОВЕД: “Прво ме праша за цена, а потоа ми понуди 5 илјади евра…”

Пејачката Гоца со години опстојува на музичка сцена. Гордана Божиновска е родена во Србија, а по татко има потекло од Македонија. Таа често знае емотивно и отворено да проговори за приватниот живот со што привлекува големо внимание на јавноста.

„Да знаев кој е моделот за среќа, ќе го посакав за себе, затоа што очигледно не сум многу среќна личност, настрана фактот дека, фала му на Бога, имам здрави, добри, добро образовани и вредни деца.

Што се однесува до емотивната страна, тука немав среќа, бидејќи денес сум сама. Се чини дека не знам како да одберам човек… вистински, оној што ме заслужува. Затоа денес кога треба да имам некого затоа што моите деца се израснати и независни, јас сум сама“ – ја отвори душата Гоца.

„Всушност, да бидеме јасни, никогаш не сум сама, но сум емотивно неисполнета повеќе од четири, па дури и пет години. Јас немам долга врска и вистински маж.

Пејачката Гоца Божиновска е стационирана во село веќе половина година, наместо во нејзината вила во Сурчин, а сега откри и зошто.

-Живеам во тешка изолација поради мајка ми. Јас сум повеќе во Краљeво отколку во Белград. Се плашам да одам каде било. Искрено ми требаше овој период, од август сум на село.

Сега сфатив каква убавина има тоа село. Тоа е село во близина на Краљeво. Мајка ми е родена во село во близина на Краљево, а дедо ми имаше нива кај Морава – рече Гоца и даде повеќе детали за нејзините родители.

Пејачката Гоца Божиновска откри дека и се додворуваат млади момчиња, па зборуваше на тема двоен живот меѓу партнерите, која и сама ја преживеа, па им даде совет на жените кои ќе се најдат во слична ситуација

На секоја жена е многу тешко да се најде во ситуација да разбере дека нејзиниот сопруг води двоен живот. Ниту со еден гест не покажа дека има некој, не почувствував потреба да размислувам дали мојот маж има некој.

Сега би била паметна и би дала совет на секоја жена – оставете ги вашите сопрузи да го живеат својот живот така побрзо ќе го спасите бракот“, изјави Гоца во емисијата „Премијера“.

Пејачката Гоца Божиновска повторно успеа да ги изненади сите поради својата најнова изјава. Имено, таа во една емисија прозборе за непристојните понуди кои ги добива на социјалните мрежи.

Која е цената? Може ли за 5.000, секако евра? Толку ми нудеа. Не верувам дека би ме водел и шетал за таа сума, сигурно за интимни односи. Има секакви будали“, изјави Божиновска.

Инаку, Гоца наскоро ќе стане баба, односно нејзиниот син Мирко Шијан и нејзината снаа Бојана го очекуваат првото дете.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести