Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СЕВЕРИНА ОБЈАВИ СТАРА СЛИКА БЕЗ ГРАДНИК – ФАНОВИТЕ ПОЛУДЕА (фото)


Северина на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија од Малдиви на кои го мина Божиќ 2018 и ја дочека 2019 година со сопругот Игор Којиќ и синот Александар.

Ладните јануарски денови Северина реши да ги загрее со спомени, и тоа од егзотичните Малдиви, каде што ја мина 2018 година.

На своите фанови им објави фотографија која досега не била никогаш покажана во јавност, а таа позира на преубавата песочна плажа, додека носеше фустан без г*адник.

Фотографијата привлече голем интерес кај нејзините фанови, кои веднаш во коментари оставија голем број комплименти за изгледот на згодната пејачка.

најчитани вести

Балкан

Фадиj Сиjeвиќ е пронајден мртов денес во ридовите над езерото Бадовац, а според „Газета експрес“, тој се наоѓа на списокот на сведоци на Специјалното...

Забава

Анастасија Ражњатовиќ се јави на социјалната мрежа Инстаграм, каде што објави видео снимка со нејзината мајка Цеца Ражњатовиќ. На видеото може да се забележи...

Забава

ОВЕН Ви претстои голема нервоза на работа поради неочекувано лошите резултати. Сте очекувале многу повеќе, и затоа сте разочарани. Односот со брачниот партнер е...

Македонија

Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (15.01.) продолжи со засилените акциски контроли во областа на сообраќајот.Само на територијата на град Скопје...