Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Нашата пејачка Теа Трајковска и објави војна на Јелена Карлеуша – КОЈА Е ПОЗГОДНА!? (фото)

Кој вели дека бикини е само за на плажа?! Новиот тренд налага со бикини да се оди и на снег. Не верувате?! Погледнете ги фотографиите во прилог и ќе се уверите дека е така. 

Пред некој ден полугола на снег се појави Јелена Карлеуша, а сега со вакви фотки се пофали и нашата пејачка Теа Трајковска, која реши да покаже со што располага. 

Погледнете ги фотките во продолжение, па изберете чиј стајлинг е поубав. За вкусовите не се дискутира нели, затоа наша е понудата, а изборот ваш. 

Уживајте!

Ова е Карлеуша: 

А ова е наша Теа: 

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ од денеска тргнува на средби со европските политичари кои до крај останаа верни на американскиот претседател Доналд Трамп и се обидуваа...

Забава

Анастасија Ражњатовиќ се јави на социјалната мрежа Инстаграм, каде што објави видео снимка со нејзината мајка Цеца Ражњатовиќ. На видеото може да се забележи...

Забава

Алексиќ тогаш бил најнаградуван режисер од државна телевизија. Глумицата Милена Радуловиќ го пријавила Мирослав Алексиќ дека ја силувал, а многу колеги и дале подршка...

Забава

Американскиот сексолог и колумнистка Надја Бокоди смета дека налагањето правила на партнерот може да доведе до пропаст на врската. Таа за „Дејли мејл“ раскажува...