Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

МАРКЕТИНГ НА НИВО: Во пекара во Франција вработените работат голи (видео)

Згодна бринета служеше гола во пекара во Франција. Бринетата ги воодушеви сите клиенти кои ја видоа како таа служи, пишува Дејли Стар.

Но, не беше како што мислеа тие, бидејќи тоа беше скриена камера.

Редот за да се купи нешто од неа беше многу долг, но кога таа  замине за да земе нешто од позади, се појави гол маж, голем и брадест, од кого избегаа сите клиенти, и никој повеќе не сакаше да биде послужен од него.

https://players.brightcove.net/2540076170001/B1Hli6KCG_default/index.html?videoId=5402063417001#t=12s

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ од денеска тргнува на средби со европските политичари кои до крај останаа верни на американскиот претседател Доналд Трамп и се обидуваа...

Забава

Анастасија Ражњатовиќ се јави на социјалната мрежа Инстаграм, каде што објави видео снимка со нејзината мајка Цеца Ражњатовиќ. На видеото може да се забележи...

Забава

Алексиќ тогаш бил најнаградуван режисер од државна телевизија. Глумицата Милена Радуловиќ го пријавила Мирослав Алексиќ дека ја силувал, а многу колеги и дале подршка...

Македонија

Добра вест во најава за македонските угостители после подолг период на рестрикции и скратено време. Имено најверојатно работното време за угостителите ќе биде продолжено...