Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Анастасија Ражнатовиќ објави слика за новиот дечко на Цеца – ИСПРАТИ ЈАСНА ПОРАКА ДО ЈАВНОСТА! (фото)

Сите се прашувале на кого е посветена оваа порака.

Пејачката Цеца Ражнатовиќ го покажала новиот дечко за кого целата јавност зборува.

Станува збор за бизнисмен и менаџер на неколку белградски ресторани Богдан Срејовиќ, кој е доста помлад од пејачката.

Ќерката на Цеца Анастасија Ражнатовиќ по овој повод не се огласувала, но на социјалната мрежа Инстаграм објавила порака за која после тоа сите се прашувале на кого е посветена и дали има врска со новиот дечкото на Цеца…

најчитани вести

Македонија

Ни риба, ни девојка !Немањето став за референдумот, сега се повторува во политичката кариера на Мицкоски и по прашањето на пописот.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ или...

Забава

Прекрасната Едина Муса ја познаваме како најубавата македонска кошарка, но таа во последниот период вложува повеќе време во фитнесот и затоа изгледа презгодно. Муса...

Македонија

Од 21 јануари угостителските објекти ќе работат до 21:00 часот, а сите останати мерки продолжуваат на сила. Согласно проценката на епидемиолошката состојба, ќе го...

Забава

Пејачот Дарко Лазиќ призна дека е во големи долгови, па неодамна откри дека е должен повеќе од милион ипол евра. „Уште не сум ги...