Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Марија Шерифовиќ ја обожава оваа девојка (фото)

Иако многу пејачи тврдат дека вистински пријателства на сцената не постојат, сепак Марија Шерифовиќ тврди дека е поинаку.

Популарната пејачка во последното интервју откри дека токму на сцената пронашла една вистинска пријателка, која ја сака повеќе од сите останати.

„Мојот круг на пријатели со години е истиот. Добра сум со Јована Пајиќ, таа ми е пријателка од сцената. Ние две имаме заедничко друштво, па организираме и домашни прослави“, порача Марија за српските медиуми.

најчитани вести

Македонија

Ни риба, ни девојка !Немањето став за референдумот, сега се повторува во политичката кариера на Мицкоски и по прашањето на пописот.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ или...

Македонија

Иако нема официјална информација, македонската ракометна репрезентација сепак ќе учествува на Светското првенство и тоа на местото на Чешка. Најновата информација дека оваа селекција...

Македонија

„Благодарност за шансата да се приклучам на администрацијата на Бајден и со извонредните колеги да ги обновиме трансатлантските врски и да работиме заедно со...

Македонија

Поради продор на студена воздушна маса од север, утре попладне и в четврток ќе има локални врнежи кои речиси насекаде ќе бидат од снег...