Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СЕ ПРЕДАДЕ ЛЕОНАРДО ДИ КАПРИО – Оваа 23-годишна девојка ќе го однесе пред олтар

Леонардо ди Каприо како што изгледа е на чекор од брак со неговата девојка, моделот Камила Мороне.

Доколку веста на магазинот „Cosmopolitan“ се покаже како точна, тоа ќе предизвика земјотрес во Холивуд, каде славниот актер се смета за „вечен ерген“. Всушност, Ди Каприо имаше многу врски што изгледаа дека ќе завршат на олтарот, но ненадејно завршуваа

Но, извори блиски до парот велат дека овој пат е поинаку и дека холивудската starвезда смета дека во неговата 23-годишна девојка со аргентинско потекло, тој пронашол сè што барал кај една жена.

Двајцата се во врска повеќе од три години и се вели дека се од глава до пети заљубени еден во друг. Се чини дека бринетата  конечно го спушти Ди Каприо на земја, но сепак треба да почекаме да видиме дали овој брак ќе стане реалност!

најчитани вести

Македонија

Иако нема официјална информација, македонската ракометна репрезентација сепак ќе учествува на Светското првенство и тоа на местото на Чешка. Најновата информација дека оваа селекција...

Македонија

Ни риба, ни девојка !Немањето став за референдумот, сега се повторува во политичката кариера на Мицкоски и по прашањето на пописот.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ или...

Македонија

„Благодарност за шансата да се приклучам на администрацијата на Бајден и со извонредните колеги да ги обновиме трансатлантските врски и да работиме заедно со...

Македонија

Поради продор на студена воздушна маса од север, утре попладне и в четврток ќе има локални врнежи кои речиси насекаде ќе бидат од снег...