Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

МАЦА ПРИЗНА ДЕКА И ПЛАЌААТ ЗА СЕ*С – СЕГА СИ НАЈДЕ ДЕЧКО ЗА ОЗБИЛНО (фото)

Старлетата и поранешна учесничка во реалити шоу, Сенада Нуркиќ позната како Маца Дискреција, откри на Инстаграм убави вести.

Старлетата прослави шест месеци врска со момче кое е инжинер, а таа ја објави сликата на социјалните мрежи.

„Среќн шест месеци врска и љубов. Наскоро во брак! ЉУбов со инжинер“, напиша Маца на социјалните мрежи.

Долго време се шпекулира дека Маца се занимава со „најстариот занает“ додека повеќе пати јавно кажа дека ја плаќаат за да се гледа со мажи.

најчитани вести

Македонија

Иако нема официјална информација, македонската ракометна репрезентација сепак ќе учествува на Светското првенство и тоа на местото на Чешка. Најновата информација дека оваа селекција...

Македонија

„Благодарност за шансата да се приклучам на администрацијата на Бајден и со извонредните колеги да ги обновиме трансатлантските врски и да работиме заедно со...

Македонија

Поради продор на студена воздушна маса од север, утре попладне и в четврток ќе има локални врнежи кои речиси насекаде ќе бидат од снег...

Забава

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ често со своите фанови на социјалните мрежи споделува моменти од своето секојдневие, со што покажува како го поминува слободното време...