Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Ана Кораќ се фали: „Операциите ги платив 15.000 евра, еден џемпер на моето куче чини 50 евра..“

Ана Кораќ постојано вложува многу пари во својот физички изглед а досега потроши еден тон пари за да изгледа позгодно.

„Операциите ги платив 15.000 евра. Секој треба да промени дел од своето тело и лице кој не му се допаѓа, само треба да најде експерт за такво нешто. Никогаш не ме праша дали со мене ќе биде за пари. Најлошо ми е додворување кога маж зборува како има авиони, камиони…“, вели Ана.

Со партнерот Давид Драгојевиќ вели дека најмногу се кара околу парите.

„Давид не е љубоморен. Најмногу се караме за тоа што трошам пари на глупости. Но, колку трошам на себе, толку и на кучето Стикер. Му купвам различни работи. Само еден негов џемпер вреди 50 евра“, вели Ана.

најчитани вести

Македонија

Иако нема официјална информација, македонската ракометна репрезентација сепак ќе учествува на Светското првенство и тоа на местото на Чешка. Најновата информација дека оваа селекција...

Македонија

„Благодарност за шансата да се приклучам на администрацијата на Бајден и со извонредните колеги да ги обновиме трансатлантските врски и да работиме заедно со...

Македонија

Поради продор на студена воздушна маса од север, утре попладне и в четврток ќе има локални врнежи кои речиси насекаде ќе бидат од снег...

Македонија

Рејтингот на Мицкоски е во слободен пад. Според анкетите на Телма го загуби водечкото место и меѓу опозициските политичари. Апасиев веќе му бега, а...