Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ФАНОВИТЕ ШОКИРАНИ – ТОМ КРУЗ ИМА НОВА ДЕВОЈКА КОЈА ПРЕМНОГУ ЛИЧИ НА ПОРАНЕШНАТА (фото)

NEW YORK, NY - JUNE 06: Tom cruise attends the "The Mummy" New York Fan Eventat AMC Loews Lincoln Square on June 6, 2017 in New York City. (Photo by Jamie McCarthy/Getty Images)

Наводно, Том Круз смета дека неговата девојка, за која во последно време многу се зборуваше, Хејли Атвел е клон на неговата поранешна сопруга Кети Холмс. Па така, National Enquirer тврди дека TОМ отсекогаш го привлекувале жени како Холмс затоа што е бринета со спортска градба, а откако поранешните сопружници се разведоа во 2012 година, Круз до денес едвај најде жена која наликува на неговата поранешна сопруга.

Круз започна да се забавува со Атвел на снимањето на новото издание на „Невозможна мисија“, а откако Круз сфати дека Атвел изгледа исто како Холмс, тој реши да ја брка. ‘Физички Кети беше дефиниција на Том за тотално совршенство – бринета со спортска градба. Тој секогаш велеше дека нивните разлики се исклучиво резултат на можен судир на личноста повеќе од што било друго “, изјави изворот за таблоидот. Инсајдерот сепак додаде дека Том нема намера да дискриминира жени кои имаат други физички карактеристики затоа што, на пример, русокоса жена со сини очи да има совршена личност, актерот нема да има проблем со неа. Но, се случи така што тој неодамна се сретна со Атвел и таа беше сè за што сонувал.

најчитани вести

Спорт

Иван Чупиќ има договор со Вардар 1961 до крајот на оваа сезона. Хрватскиот репрезентативец иако има 34 години игра одлично, тој е еден од...

Македонија

Во текот на вчерашниот ден некаде околу 16 часот во СВР Струмица, 46-годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во с.Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз...

Забава

Во морето од различни сексуални пози, обично ги паметиме оние што гарантираат оргазам, или оние чие име е смешно за нас. Ви претставуваме една...

Забава

Атрактивната пејачка Кија Коцкар уште еднаш ги збудале нејзините фанови, и тоа на каков начин. Познато е дека сака да ги менува стилот и...