Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ПРЕСЛАТКА РЕАКЦИЈА НА КУЧЕ КОГА СЕ СООЧИ СО ТОПЛИНКИ КОИ ЛИЧАТ НА НЕГО (видео)

За кучињата се вели дека се најдобри пријатели на човекот. Тие, меѓу другото, се и најверни.

Кучињата често прават работи со кои ги прават луѓето уште повеќе да ги сакаат.

Кучето на видеото е збунето од топлинките на сопственичката. Топлинките се така дизајнирани што личат на кафеави кучиња.

Кога со нив сопственичаката излегува пред кучето тоа ги гледа зачудено и не може да утврди дали и тие се животни или не.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=319763895969792

најчитани вести

Спорт

Иван Чупиќ има договор со Вардар 1961 до крајот на оваа сезона. Хрватскиот репрезентативец иако има 34 години игра одлично, тој е еден од...

Македонија

Во текот на вчерашниот ден некаде околу 16 часот во СВР Струмица, 46-годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во с.Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз...

Забава

Драгана Мирковиќ под дејство на алкохол решила да ја отвори душата Учесничка во Парови, Драгана Мирковиќ под дејство на алкохол решила да ја отвори...

Забава

Во морето од различни сексуални пози, обично ги паметиме оние што гарантираат оргазам, или оние чие име е смешно за нас. Ви претставуваме една...