Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

КИЈА КОЦКАР ПОЧНА ДА ТВЕРКА И ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (ВИДЕО)

Атрактивната пејачка Кија Коцкар уште еднаш ги збудале нејзините фанови, и тоа на каков начин. Познато е дека сака да ги менува стилот и фризурите, а сега објави видео и се присети како изгледаше во минатото.

Меѓутоа, тоа што прво паѓа во очи дефинитивно не е нејзината црна коса, туку нејзиниот за*ник. Таа почна да се витка пред огледалото додека нејзиниот другар ја снимаше.

Во прв план е нејзиниот за*ник, а на оваа сцена никој не остана рамнодушен. Засега не е познато дали видеото било наменето за некого специјално или само така сакала да ги поздрави фановите.

Како изгледаше тоа погледнете ТУКА

најчитани вести

Македонија

Фрустрациите од губењето на водечкото место меѓу опозициските политичари од лидерот на Левица Димитар Апасиев, Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ги демонстрира со панични реакции и...

Спорт

Иван Чупиќ има договор со Вардар 1961 до крајот на оваа сезона. Хрватскиот репрезентативец иако има 34 години игра одлично, тој е еден од...

Забава

Атрактивната балканска пејачка Сандра Африка им се обрати на нејзините фанови во прекрасно издание, а многумина останаа без коментар. Сандра им ги честиташе празниците...

Забава

Тајлен Блондо стана позната како девојка која беше фотографирана за насловната страница на „Vоgue“ на десетгодишна возраст, а таа фотографија крена голема прашина, бидејќи...