Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Дара Бубамара се отвори пред јавноста за нејзиното 24-годишно момче: “Ме гледа како вистинска жена..”

Дара Бубамара крена прашина во јавноста со нејзината врска со 24 годишното момче за што медиумите постојано пишуваа но таа одбиваше да зборува за тоа.

Таа во нејзиното последно интервју за првпат отворено проговори за врската со нејзиното 24 годишно момче кои сите го знаат како Тони, но негово вистинско име е Марко.

Како што истакна во нејзиното последно интервју, Марко и го наравил животот поубав.

Навистина ми го направи животот поубав, ми овозможи патувања. Искрено, ми се случи такво момче, таква љубов, па не ни го почувствував коронавирусот, вели Дара.

„После долго време некој ме гледа како кралица. Ме гледа како вистинска жена. Убаво ми е со Марко. Тешко некој да биде доминантен кон мене, но и тоа се случи“, вели пејачката.

Марко се запознал со синот на Дара, Коста.

Многу убаво живеам, а тие многу убаво се согласуваат, заклучи Дара за „Ексклузивно“.

најчитани вести

Спорт

Иван Чупиќ има договор со Вардар 1961 до крајот на оваа сезона. Хрватскиот репрезентативец иако има 34 години игра одлично, тој е еден од...

Забава

Тајлен Блондо стана позната како девојка која беше фотографирана за насловната страница на „Vоgue“ на десетгодишна возраст, а таа фотографија крена голема прашина, бидејќи...

Македонија

Во текот на вчерашниот ден некаде околу 16 часот во СВР Струмица, 46-годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во с.Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз...

Свет

Повеќе од 230 милиони луѓе во Европа живеат во земји под целосна национална блокада. Светската здравствена организација ги повика европските земји да сторат повеќе...