Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Емина Јаховиќ објави фотографија и откри со кого спие (фото)

Популарната пејачка Емина Јаховиќ реши на својот профил на Инстаграм да им покаже на фановите како ги минува деновите, а друштво ѝ право нејзиното кутре Миа.

Емина очигледно ужива во нејзино друштво, па ја фотографираше додека одмара. Во описот на фотографијата пејачката напиша дека Миа е нејзино милениче, а тоа ги воодушеви фановите.

Емина одамна не е во љубовна врска, а досега се шпекулираше дека е во врска со неколку мажи, иако тоа никогаш не е потврдено од нејзина страна.

најчитани вести

Македонија

Фрустрациите од губењето на водечкото место меѓу опозициските политичари од лидерот на Левица Димитар Апасиев, Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ги демонстрира со панични реакции и...

Забава

На социјалните мрежи се појави урнебесен оглас каде што едно лице бара придружничка за инает на неговата поранешна девојка. Момчето нуди да ја носи...

Забава

Атрактивната балканска пејачка Сандра Африка им се обрати на нејзините фанови во прекрасно издание, а многумина останаа без коментар. Сандра им ги честиташе празниците...

Забава

Пејачката Милица Тодоровиќ во моментов е во својот дом со своите најблиски, а таа не крие дека во следниот период сака да стане мајка....