Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Беше најубавото девојче, сега порасна и е ВИСТИНСКА ЛЕПОТИЦА – Нејзините фотографии се ХИТ НА ИНСТАГРАМ (фото)

Тајлен Блондо стана позната како девојка која беше фотографирана за насловната страница на „Vоgue“ на десетгодишна возраст, а таа фотографија крена голема прашина, бидејќи девојчето позираше во потпетици и нашминкано.

Меѓутоа, кога невремето стивна, светот сфати колку таа навистина е убава, а наскоро медиумите ја прогласија за најубаво девојче на светот.

Тајлен сега има 19 години, сè уште се занимава со моделирање, започна и своја модна линија. Таа е многу популарна на Instagram, а она што сите го забележаа е дека некогаш најубавата девојка сега стана вистинска заводничка.

Поради нејзините секси фотографии на социјалните мрежи, и кога ќе ги видите, ќе ви биде јасно зошто:

Screenshot_2021-01-08 OD NAJLEPŠE DEVOJČICE NA SVETU DO PRAVE ZAVODNICE Instagram gori zbog njenih seksi fotki (FOTO)(1)
Screenshot_2021-01-08 OD NAJLEPŠE DEVOJČICE NA SVETU DO PRAVE ZAVODNICE Instagram gori zbog njenih seksi fotki (FOTO)(2)
Screenshot_2021-01-08 OD NAJLEPŠE DEVOJČICE NA SVETU DO PRAVE ZAVODNICE Instagram gori zbog njenih seksi fotki (FOTO)(3)
Screenshot_2021-01-08 OD NAJLEPŠE DEVOJČICE NA SVETU DO PRAVE ZAVODNICE Instagram gori zbog njenih seksi fotki (FOTO)

најчитани вести

Македонија

Да биде јасно: Предлог законот за попис е пример за регулирање на политички попис, во сите негови фази. Политичкиот попис кој арогантно се најавува...

Македонија

Фрустрациите од губењето на водечкото место меѓу опозициските политичари од лидерот на Левица Димитар Апасиев, Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ги демонстрира со панични реакции и...

Забава

Љубовта не бира. Или така барем велат тие. Возраста не е важна, ако сте заедно со личноста која ја сакате. Во случајот на едно...

Македонија

Многу е едноставно, или Мицкоски ќе си оди во наредните два-три месеци или Мицкоски ќе остане запаметен како последниот лидер на ВМРО. Пишува Никола...