10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ОВА МОРА ДА ГО ВИДИТЕ – ХИТ ОГЛАС ЈА НАСМЕА МАКЕДОНИЈА (фото)

На социјалните мрежи се појави урнебесен оглас каде што едно лице бара придружничка за инает на неговата поранешна девојка.

Момчето нуди да ја носи девојката на Канарските острови,а  до таму ќе и биде платен превоз, како и цел пансион, а ќе има и џепарлак.

„Барам придружничка за на одмор на Канарски острови платена авионска карта цел пансион за двајца џепарлак 400 евра предност бриенти битола прилеп без никаква обавезна кон мене неам никаква мана освен инает кон бившата појќе инофмрации инбокс се ќе биде редо како шо носи поштен сум распрашајте се најважно вмровски стоп несакам на одмор да слушам патриотски глупи муабети“, напиша лицето.

 

 

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести