Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ОВА МОРА ДА ГО ВИДИТЕ – ХИТ ОГЛАС ЈА НАСМЕА МАКЕДОНИЈА (фото)

На социјалните мрежи се појави урнебесен оглас каде што едно лице бара придружничка за инает на неговата поранешна девојка.

Момчето нуди да ја носи девојката на Канарските острови,а  до таму ќе и биде платен превоз, како и цел пансион, а ќе има и џепарлак.

„Барам придружничка за на одмор на Канарски острови платена авионска карта цел пансион за двајца џепарлак 400 евра предност бриенти битола прилеп без никаква обавезна кон мене неам никаква мана освен инает кон бившата појќе инофмрации инбокс се ќе биде редо како шо носи поштен сум распрашајте се најважно вмровски стоп несакам на одмор да слушам патриотски глупи муабети“, напиша лицето.

 

 

најчитани вести

Македонија

Да биде јасно: Предлог законот за попис е пример за регулирање на политички попис, во сите негови фази. Политичкиот попис кој арогантно се најавува...

Македонија

Многу е едноставно, или Мицкоски ќе си оди во наредните два-три месеци или Мицкоски ќе остане запаметен како последниот лидер на ВМРО. Пишува Никола...

Забава

Љубовта не бира. Или така барем велат тие. Возраста не е важна, ако сте заедно со личноста која ја сакате. Во случајот на едно...

Забава

Како да не било доволно што извршил прељуба, овој Британец се најде во голема неволја затоа што имал врска со мајката на неговата девојка!...