Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Кија Коцкар доби „отворена понуда“ – Дојди во моето купатило со провидни врати (Фото)

Пејачката Кристина Кија Коцкар зборуваше во емисијата Амиџи шоу за тоа како би изгледала нејзина средба со популарниот актер Милош Биковиќ.

Водителот Огњен Амиџиќ ја праша како би се однесувала, а таа се пошегува и му кажа дека би можел да се тушира во нејзиното купатило, кое има стаклена врата.

„Би се запознала со МИлош и би рекла: Здраво, јас сум Кија, не е се така како што пишува по медиумите. Јас сум жена на твојот живот. Малку се шегував, но ми се допаѓаш, можеме да ги размениме броевите. Дојди кај мене, имам две купатила, во едно има провидна врата… Зад нив да биде, тука да го ставам… Извини, Милоше“, кажа таа.

најчитани вести

Забава

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ за време на гостувањето во една ТВ – емисија изјави дека во овој момент би се омажила само за рускиот...

Свет

Глад доведе до смрт на 200.000 луѓе само во Европа, а немири избувнаа во Велика Британија и Франција, додека магацините со храна беа ограбени....

Свет

Бил Гејтс направи ново застрашувачко предвидување. Иако милијардерот е голем поборник за вакцинација и тврди дека вакцината е, всушност, единствениот спас за човештвото, тој...

Забава

Пејачката Гоца Тржан е позната по тоа што отворено и без нема проблем да зборува нејзиниот сексуален живот воопшто како и за интимата со нејзиниот...