Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ТЕА Е ВИСТИНСКА БОМБА: СО СЛИКА ОД ТЕРЕТАНА ЈА ЗАПАЛИ МАШКАТА ФАНТАЗИЈА (фото)

Атрактивната пејачка Теа Таировиќ со своите фанови сподели една фотографија која изгледа повеќе од провокативно

Станува збор за фотографијата која беше направена во теретана, а Теа во прв план го покажа за*никот. Пејачката често знае да ги почести фановите со жешки изданија и тоа го направи и овој пат.

Теа им ја разбуди фантазијата на припадниците на посилниот пол, а овој пат малку и претера, но никој не и замери.

„Нема предавање“, порача Теа, а притоа доби голем број комплименти на фотогорафијата.

најчитани вести

Забава

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ за време на гостувањето во една ТВ – емисија изјави дека во овој момент би се омажила само за рускиот...

Свет

Глад доведе до смрт на 200.000 луѓе само во Европа, а немири избувнаа во Велика Британија и Франција, додека магацините со храна беа ограбени....

Забава

Српската пејачка Јелена Карлеуша многумина ценејќи по тоа што ја гледаат по ТВ екраните, ја доживуваат како многу арогантна и сурова личност, но оние кои приватно...

Балкан

Повозрасните генерации сигурно се сеќаваат на Југославија, во која се произведуваше сè што може да замислите, а многумина ќе кажат дека тогаш бил подобар...