Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ТАА Е КРАЛИЦА НА РАЗГОЛЕНИТЕ ФОТОГРАФИИ – СЕГА ЗА ПРВ ПАТ ПОЗИРА ЗАЕДНО СО СЕСТРА И (фото)

Откако позираше во најмалото бикини, манекенката Анлела Сагра повторно ги „запали“ социјалните мрежи и тоа со својата убава и атрактивна сестра Лаура.

Кралицата на разголените фотки ги навикна фановите на своите провокативни изданија но сега ги изненади како што самата вели со „двојна неволја“.

„Жешките“ сестри Сагра се соблекоа во танга бикини за да се сончаат, Аналела го забалежала овој момент споделила на Инстаграм.

најчитани вести

Забава

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ за време на гостувањето во една ТВ – емисија изјави дека во овој момент би се омажила само за рускиот...

Свет

Глад доведе до смрт на 200.000 луѓе само во Европа, а немири избувнаа во Велика Британија и Франција, додека магацините со храна беа ограбени....

Балкан

Повозрасните генерации сигурно се сеќаваат на Југославија, во која се произведуваше сè што може да замислите, а многумина ќе кажат дека тогаш бил подобар...

Свет

Бил Гејтс направи ново застрашувачко предвидување. Иако милијардерот е голем поборник за вакцинација и тврди дека вакцината е, всушност, единствениот спас за човештвото, тој...