Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Ова е ќерката на Саша Поповиќ и Сузана – НИКОГАШ НЕ СЕ ЕКСПОНИРА И ЕСТРАДАТА НЕ ЈА ИНТЕРЕСИРА (фото)

Девојка со мерка…

Ќерката на Саша Поповиќ и Сузана Јовановиќ не сака да се експонира во медиумите, а сега на социјалните мрежи се појавила нејзина фотографија и многумина коментираат дека Александра пораснала во лепотица.

Имено, Александра студира продукција и воопшто не се интересира за шоу-бизнис, со кој се занимаваат нејзините родители. Таа е сосема поразлична од другите девојки, а тоа покажува и податокот дека 18. роденеден не сакала да го организира гламурозно, нити со голем број на луѓе, за што Саша еднаш и раскажувал.

– Ја прашав дали сака некоја поголема прослава, но таа сакаше само неколку свои другарки и во кругот на семејството да го одбележи тој ден. Многу убаво го прославивме нејзиниот 18 роденден, убаво, тивко, без било каква помпа. Таа не пуши, не пие, не се дрогира и не носи пирсови. Не излегува навечер – рекол тогаш Саша.

Колку не ја интересира популарноста зборува и фактот дека никаде не се појавува со родителите, а во медиумите постојат неколку фотографии.

најчитани вести

Забава

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ за време на гостувањето во една ТВ – емисија изјави дека во овој момент би се омажила само за рускиот...

Свет

Глад доведе до смрт на 200.000 луѓе само во Европа, а немири избувнаа во Велика Британија и Франција, додека магацините со храна беа ограбени....

Забава

Српската пејачка Јелена Карлеуша многумина ценејќи по тоа што ја гледаат по ТВ екраните, ја доживуваат како многу арогантна и сурова личност, но оние кои приватно...

Балкан

Повозрасните генерации сигурно се сеќаваат на Југославија, во која се произведуваше сè што може да замислите, а многумина ќе кажат дека тогаш бил подобар...