Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

КАКВА СЕ*С БОМБА: АНА КОРАЌ СКОРО ГОЛА НА ИНСТАГРАМ (фото 18+)

Ана Кораќ е позната по тоа што сака да се појавува во жешки изданија на социјалните мрежжи. Поранешната учесничка во реалити шоуто Задруга се соблече по црна долна облека.

Ана ја објави фотографијата на Иснтаграм, а га*ичките беа во фокус на внимание, иако и малата лента успеа едвај да ги сокрие нејзините бујни г*ади.

Над стомакот носеше машна, а треба да потсетиме дека неодамна Ана во една приватна клиника во Белград ги оперираше гр*дите, а силиконите ги доби како компензација.

Погледнете во продолжение како изгледаше прекрасната старлета.

најчитани вести

Забава

Не велат залудно – пазете што сакате, можеби ќе се оствари. Во случај на една девојка, не само што ѝ се оствари нејзината најголема...

Забава

Српската пејачка Јелена Карлеуша многумина ценејќи по тоа што ја гледаат по ТВ екраните, ја доживуваат како многу арогантна и сурова личност, но оние кои приватно...

Свет

Постојано читаме за спортисти кои заработиле милиони за време на кариерата а потоа, заради коцкарски долгови, погрешен избор на жени, претерано трошење, алкохол и...

Балкан

Денеска во БиХ е прогласен за Ден на жалост за осумте тинејџери кои беа пронајдени мртви во викендичка во селото Трибистово, Посушје каде биле собрани за да ја...