10 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ГОЦА ТРЖАН БЕЗ ВЛАКНА НА ЈАЗИКОТ ПРОЗБОРЕ ЗА СЕ*СОТ: “Има ли фантазија која сакаш да ја реализирам?”

Пејачката Гоца Тржан е позната по тоа што отворено и без нема проблем да зборува нејзиниот сексуален живот воопшто како и за интимата со нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ.

Таа вели дека во нејзината врска е се како што треба и никогаш не би менувала ништо.

Што се однесува до нашата интимна врска, сето тоа е врвно. Никогаш не би го менувала тоа. Тоа е исклучително важна точка во нашата врска – рече Гоца, додека Раша се согласи.

– Таа ставка е важна за мене и за неа – рече Новаковиќ, а потоа пејачката рече:

Има ли фантазија што сакаш да ја реализирам?, рече таа во реалното шоу „Мојот совршен брак“.

Инаку, Гоца Тржан отскогаш била отворена по прашање на сексот и не ретко открива детали од брачната интима.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести