Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ШОКАНТНА ИСПОВЕД НА ПРОФЕСОРКА: “Спиев со шест мажи наеднаш, не знаев дека толку ќе уживам…”

Групниот с**с е табу тема, па речиси сите ги кријат своите фантазии, но една 62-годишна професорка на факултет за британски „Гардијан“ ги сподели своите искуства.

Таа откри дека со нејзинито сопруг е во брак веќе 40 години и дека почнале да експериментираат на негов предлог пред речиси 20 години, а сега вели дека спиела со шест мажи наеднаш.

„Мојот сопруг предложи да имаме забава пред да се родат нашите деца. Ми требаа речиси 10 години да се согласам на тоа. На почетокот мислев дека сака да спие со други жени, но потоа решив да пробаме. Не знаев дека можам да уживам толку во интимни односи со други мажи, но веднаш се навикнав“, вели таа.

Таа не го смета својот брак за отворен, но сака да спие со други луѓе, па тоа го правеле долги години.

најчитани вести

Х-Фајлс

„Кафето е култура и традиција. Навредите и лутењето се знак на некултура и слабост, а зависта го јаде човекот од внатре“. Вака директорот на...

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ има сериозен проблем кога во ситуација на општа разочараност од работењето на владата, не може да направи двоцифрена предност пред СДСМ.Наместо огромна разлика...

Македонија

Со заминување на 2020 година си замина и лидерското место во опозицијата од Христијан Мицкоски кај антинато ориентираниот Димитар Апасиев.За прв пат во историјата...

Забава

Медиа.мк се одлучи на новогодишно забавно интервју со популарната српска млада актерка Нина Нешковиќ, која покрај својата невообичаено светла насмевка и прекрасната харизма, носи...