Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ОВА ВИДЕО ЌЕ ВЕ НАПРАВИ ПОСРЕЌНИ: Кучињата и децата имаат посебна необјаснива врска (видео)

Постојат мал милион докази дека е најдобро детето да има куче за домашно милениче и овој колаж од снимки дефинитивно ќе ве убеди во тоа.

Среќа, приврзаност, љубов, заштита, грижа. Сè што сакаме за нашите деца, четириножни миленичиња несебично им даваме.

И, децата знаат да го препознаат тоа. И така таа љубов е взаемна. И најслаткото нешто на светот.

Погледнете:

најчитани вести

Македонија

Со заминување на 2020 година си замина и лидерското место во опозицијата од Христијан Мицкоски кај антинато ориентираниот Димитар Апасиев.За прв пат во историјата...

Забава

Медиа.мк се одлучи на новогодишно забавно интервју со популарната српска млада актерка Нина Нешковиќ, која покрај својата невообичаено светла насмевка и прекрасната харизма, носи...

Свет

Американецот Бил Бентер е веројатно единствениот милијардер во светот кој своето незамисливо богатство го стекнал со обложување. Овој генијалец успеа да го победи системот!...

Забава

Либи Пауел е убавица од Австралија која се занимава со фитнес и хара на социјални мрежи. Нејзиниот Instagram има повеќе од милион следбеници, а Лили може...