Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Сандра Африка нема среќа во љубовта поради бизарна причина

Пејачката Сандра Африка не крие дека нема среќа во љубовта и дека досегашниот избор на парнери не бил доволно добар за да се венча со некој од нив.

„Мене сигурно Циганка ме проколнала, штом немам среќа во љубовта и никогаш нема да се венчам. Не знам што е проблемот? Знам дека убаво изгледам и дека водам сметка за себе, но никогаш не го најдов вистинскиот“, вели Сандра.

„Сега доста тренирам, одмарам и се посветувам на некои работи на кои досега не се посветував. Семејството ми е на прво место, имам многу повеќе време за нив, а и за пријателите. Цела оваа ситуација со вирусот ми покажа кој ми е вистински пријател“, вели згодната пејачка.

најчитани вести

Балкан

Јосип Броз Тито често се состануваше со многу светски лидери и на патувањата го дочекуваше најсвечен пречек, а начинот на кој го пречекаа во...

Македонија

Во Февруари 2015 година, Капетанот на луксузниот прекуокеански брод Коста Конкордија беше осуден на 16 годишна казна затвор. Франческо Скетино беше прогласен за виновен...

Забава

Додека целата естрада се жали дека нема настапи поради мерките кои се воведени за превенција од КОВИД-19, Северина си најде начин како да го...

Македонија

На 24.12.2020 полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција-Сектор за недозволена трговија со дрога и СВР Скопје околу 21.30 часот извршија претрес на дом,...