Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Ова никој не го очекуваше – Дарко Лазиќ и вереницата во специјално издание (фото)

На ѕидот се наоѓа портрет на Марина и Дарко, кој сите ги изненади, а тоа воедно покажа колку љубовниот пар се сака.

Пејачот Дарко Лазиќ пред неколку дена остана без неговиот татко, а тоа го натажи цело негово семејство..

Сепак, бидејќи синот на Дарко е мал, Лазиќ ќе направат се што можат за на малиот Алексеј да не му недостига ништо и да не забележи што се случува, а притоа тие ја накитија елката за претстојните празници.

Дарко и неговата вереничка покажаа преку Инстаграм како изгледа нивната новогодишна декорација, а меѓутоа и покрај ирвассот, елката и останатите украси, најголемо внимание привлече нивната слика на ѕидот.

најчитани вести

Балкан

Јосип Броз Тито често се состануваше со многу светски лидери и на патувањата го дочекуваше најсвечен пречек, а начинот на кој го пречекаа во...

Македонија

Во Февруари 2015 година, Капетанот на луксузниот прекуокеански брод Коста Конкордија беше осуден на 16 годишна казна затвор. Франческо Скетино беше прогласен за виновен...

Забава

Додека целата естрада се жали дека нема настапи поради мерките кои се воведени за превенција од КОВИД-19, Северина си најде начин како да го...

Македонија

На 24.12.2020 полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција-Сектор за недозволена трговија со дрога и СВР Скопје околу 21.30 часот извршија претрес на дом,...