Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЖЕШКА АКЦИЈА ВО САУНА: КИЈА И КАТАРИНА НАПРАВИЈА ХАОС НА ИНСТАГРАМ (фото)

Кристина Кија Коцкар, Катарина Живковиќ и заминаа на патување и искористија шанса целосно да се препуштат на уживањето.

Пејачките решија да избегаат од Белград директно во едно етно село каде што целосно се опуштија. Овие две атрактивни пејачки позираа во сауна и ги покажаа совршените тела.

Многу мажи не останаа рамнодушни по оваа фотографија, па затоа испратија голем број комплименти во коментари со оглед на тоа дека нивните облини беа во прв план.

најчитани вести

Македонија

Поранешниот министер за внатрешни работи Оливер Андонов се огласи на Фејсбук и со жестока реакција побара оставка од потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ. Еве што напиша:...

Забава

Секогаш е убаво да се види згодна девојка која си го шета миленичето, а притоа да води сметка за општествената одговорност – плусот е...

Забава

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ важи за една од најзгодните жени на сцената. Без разлика дали ќе се појави во опуштена комбинација или елегантно...

Свет

Британски експерти тврдат дека новиот вид, откриен во таа земја, сега инфицира повеќе деца, а тие досега биле најзаштитени. Во САД дури 25 проценти...