10 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

АЛЕКСАНДРА ПРИЈОВИЌ ИМА НОВ ЧЛЕН ВО СЕМЕЈСТВОТО (фото)

Познатата српска пејачка Александра Пријовиќ со своите следбеници сподели дека неодоливо милениче дошло во нивниот дом.

– Нов член на семејството! – напиша кратко Александра во описот на објавата на нејзиниот Инстаграм профил.

Оваа слика разнежни многумина, нема сомнеж дека синот на пејачката Александар е најсреќен што има ново дома.

Слатката кафена пудличка живее со стил во домот на Живојиновиќ, а познатата газдарица не може да престане да го снима кученцето.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести