Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Актерката Бела Торн ПРОВОЦИРА во секси костим на ЦРВЕНКАПА со црвени подвезици

Американската пејачка и продуцентка Бела Торн (23) објави серија фотографии на кои позира како секси Црвенкапа и со нов пост ги запали социјалните мрежи.

Имено, Бела на својот Instagram профил објави серија фотографии на кои ги истакна сите свои атрибути, големи гради, задник без целулит и како што многумина аргументираат во коментарите, конец или влакно на меѓуножјето.

Познато е дека актерката се залага за природен изглед и не ги депилира пазувите, а се чини дека тоа е случај и со нејзиниот интимен дел од телото. Не е познато што точно се крие под костумот, но обожавателите велат дека е одвратно тоа што штрчи.

Таа прво позираше во лакирано боди и сатенско здолниште, над кое носеше сатенска наметка со качулка, додека носеше ракавици од истиот материјал.

Носеше црвени чорапи до бутовите, додека целиот изглед го заврши со многу накит и шминка во бургундски тон. Таа собра 1,2 милиони лајкови на овој пост и коментари од обожаватели кои и велат дека е ултра секси.

Да потсетиме, актерката често докажува дека не е добар пример за тинејџерите. Имено, на прославата на нејзиниот 23-ти роденден, таа во раката држеше џоинт марихуана, што е легално во Калифорнија, каде што живее, но не и во други земји од каде се нејзините обожаватели.

Инаку, Бела има профил на страницата „Only Fans“, каде објавува експлицитна содржина, а има режирано и многу филмови за возрасни.

најчитани вести

Забава

Светски познатата поп дива, Мадона, ги загрижи обожавателите со својот последен пост на социјалната мрежа Instagram. Познато е дека Мадона имала одредени естетски зафати...

Македонија

Денеска (26.11.2020) полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција- Сектор за недозволена трговија со дрога во координација со Надворешната канцеларија за криминалистички работи при...

Забава

Регионалните медиуми пишуваат дека дошол крај на бракот на Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ, па наводно пејачката сега повторно е заљубена и е...

Македонија

Три дена по ред ВМРО-ДПМНЕ се произнесуваше за лампионите на Шилегов, одговараше за буџетот, оставаше перници пред Министерството за дравство па дури и свикуваше...