Connect with us

Hi, what are you looking for?

Македонија

ХОРОР ВО ТЕТОВО: Мажот ја присилувал сопругата да има сексуални односи со други мажи

Дваесет и осумгодишна жителка на тетовско село вчера (26 ноември) во 14 часот и 10 минути, во СВР Тетово пријавила дека 30-годишниот сопруг И.И. повеќе пати телефонски и се јавувал и ја присилувал на сексуални односи со други лица, информира портпаролот на СВР Тетово, Марјан Јосифоски.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

најчитани вести

Македонија

Еден од ретките кои што профитираа од инцидентите на 27 Април, а веројатно и единствен во ВМРО-ДПМНЕ е Христијан Мицкоски. После немилиот настан следуваа...

Забава

Пејачката Сандра Африка за свој дом ја одбра населбата која е многу популарна меѓу познатите. Соседите велат дека речиси секојдневно ја сретнуваат во кафулињата,...

Забава

Пејачката објавила видео кое ги “вознемири“ сите. На Јелена Карлеуша и недостасува летото, а на нејзините следбеници голотија на Инстаграм. Пејачката на својот Инстаграм...

Забава

Светски познатата поп дива, Мадона, ги загрижи обожавателите со својот последен пост на социјалната мрежа Instagram. Познато е дека Мадона имала одредени естетски зафати...