Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ХАЛИ БЕРИ СО ОВАА ИЗЈАВА ЈА ШОКИРАШЕ ЈАВНОСТА

Хале Бери откри дека првиот оргазам го доживеала на 11-годишна возраст.

Одговарајќи на прашања од обожавателите на Инстаграм во живо, на кои присуствуваше и нејзината пријателка Линдзи Флорес, актерката рече дека доживеала оргазам за прв пат додека сама ја истражувала својата сексуалност. Линдзи ја праша колку години имала тогаш, а Хали одговори дека има 11 години. После тоа, Линдзи се мачеше да се сети кога првпат доживеа оргазам, а Хали тогаш се пошегува.

„Се чувствувам лошо за тебе“, рече таа.

Сепак, кога обожавателите побараа повеќе детали за нивните сексуални искуства, Хали сепак реши да задржи некои детали за себе. 54-годишната актерка неодамна сподели фотографија на Инстаграм на која позира во маица со името на пејачот Ван Хант. „Сега знаете“, напиша таа покрај фотографијата и потврди дека е во врска со познатата пејачка.

најчитани вести

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...