3 C
Skopje
вторник, април 6, 2021
spot_img

УАПСЕН ТЕТОВЕЦ БАРАН СО ПОТЕРНИЦА

На 20.11.2020 во 11.45 часот пред угостителски објект во Тетово од полициски службеници од СВР Тетово, врз основа на издадена судска наредба, приведен е Т.Г.(60) од Тетово, за издржување на казна затвор. Лицето е спроведено во Казнено – поправната установа Затвор – Тетово за издржување на казната.

Читај Следно

10,321FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести