Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Конечно откриено како РИКИ МАРТИН му објаснил на детето зошто има ДВАЈЦА ТАТКОВЦИ

Познатиот латино заводник Роки Мартин не го крие своето сексуално определување, и со години ужива во љубовта со својот партнер Џван Јосиф. Него му се исполнила желбата да има големо семејство, со неговиот партнер четири деца.

Иако за својот приватен живот не сака многу да зборува, пејачот открил дека се соочува со прашања од својот син за тоа зошто има двајца татковци.

– Му објаснив дека постои жена која ја обожувам и која ми помогна да го донесам на овој свет. Ми го позајми нејзиниот стомак за да се родишт, а кога се роди те земав во прегратка. Одговоророт беше; “Во ред “ и продолжи да си игра- открил пејачот.

Инаку, Рики со својот партнер пред повеќе од една година станале татковци по четврти пат и го добиле синот Рен Мартин Јосиф.

најчитани вести

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Како што Заев се колнеше во „жицата македонска“, така и „жицата“ на првиот човек на ВМРО-ДПМНЕ не издржа многу. Две ипол години по донесувањето...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Свет

Некои грешки во самостојниот третман на коронавирусот можат да му наштетат на организмот, па дури и да доведат до смрт, сподели лекарот и ТВ-презентер...