6 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ХАОС ВО КАВАДАРЦИ: Претепан човек во КАЗИНО

 Четириесет и петгодишен кавадарчанец вчера пријавил дека бил физички нападнат во казино, информираше денеска портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски.

– Вчера во ОВР Кавадарци С.М. пријавил дека на 18 ноември околу 21:30 часот во казино бил физички нападнат од М.П. (40), појасни Додевски.

По целосно документирање на случајот, ќе биде поднесена соодветна пријава. 

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести