Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

БРУТАЛНО СЕК*И: КАРЛЕУША СЕ РАЗГОЛЕ КАКО НИКОГАШ ДО СЕГА (фото 18+)

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша (42) покажа како изгледа кога е сама дома, а поради нејзиниот с*кси стајлинг нема никој кој не би и правел друштво.

Јелена позира на терасата од нејзиниот нов дом на Дедиње, а облечена е во с*кси, црна долна облека и црвено палто. Чипканиот градник и гаќичките не оставија никого рамнодушен, а Јелена за многумина го „загреа“ овој студен ден.

– Сама во куќата. Издание Препи*кетина – напиша пејачката во описот на фотографиите кои имаа околу 50 000 лајкови за помалку од еден час.

Карлеуша доби бројни комплименти за нејзиниот изглед и како нема кога изгледа совршено, а во оваа прилика ги истакна и атрибутите.

Имајќи предвид дека таа е вистинска бомба кога е сама дома, многумина се прашуваат како изгледа кога е сама дома со сопругот, фудбалерот Душко Тошиќ.

најчитани вести

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...

Забава

Бил самец кој стареел и не очекувал дека ќе создаде семејство, но никогаш не се покајал ова што го направил. Џорџ Клуни во неодамнешно...