Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЕКСПЛИЦИТНО: Хрватски тенисер во акција со порно глумица – светот во шок (18+)

Австралискиот тенисер со хрватско потекло Бернард Томиќ не престанува со правење ексцеси. Некогаш големиот тениски талент место да тренира и да се спрема за турнири, се бави со фотографирање со девојката Ванеса Сиера, инаку порно глумица. 

И се ќе било во ред и ќе поминело незабележано, ако фотките не им било поприлично експлицитни. 

Последната објавена фотка не само што е „на изволте“, туку е и прилично скандалозна и на неа се гледа како Сиера седи полугола, а Томиќ ја држи за градите. 

најчитани вести

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Свет

Ова е шокантниот момент кога вработен во болница се тепа со пациент кого го собори на подот во чекалната и го клоца после жестока...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...

Македонија

Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден продолжи со засилените акциски контроли во областа на сообраќајот, велат оттаму. Само на територијата на...