Connect with us

Hi, what are you looking for?

Балкан

ШОК ВИДЕО ОД СРПСКА КИНОТЕКА – чуварите не си верувале на очите!

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија.

Момчето и девојчето невнимателно им се препуштија на страстите во кино салата, дури и не замислувајќи дека се пред камера и дека видеото ќе биде објавено на социјалните мрежи.

Видеото покажува дека е снимено на 5 ноември, веднаш по полноќ.

Експлицитно видео од безбедносната камера потоа беше снимено од мобилна телефонска камера и објавено на социјалните мрежи.

  • Дали го гледаш ова? Погледнете го ова во сала број два – рече низ смеа човекот чиј глас беше запишан на снимката.

Засега не е познато дали посетителите на киното се одлучиле да го искористат фактот дека се сами на проекцијата или некој од вработените верувал дека нашол безбедно место за водење љубов.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...