Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Дали Дара Бубамара е трудна ? (фото)

Што ќе каже идниот татко Тони?

Пејачката Дара Бубамара моментално престојува во Турција каде што со својот млад дечко ужива обиколувајќи го знаменитостите на оваа земја

Последните денови најмногу на своите стории покажува турски специјалитети во кои ужива, а судејќи по најновите фотографии можеби и премногу. Веќе некои од нејзините слебеници прашале дали Дара се прејала или можеби е трудна.

Дека верува во љубов и дека овој пат таа прва прозборела е фактот дека по долго размислување го запознала дечкото Тони со своето семејство. Можеби пејачката се посомневала дека е во дуга состојба и па се одлучила на ваков потег и нема ништо да остави на случајот.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...