2.8 C
Skopje
вторник, јануари 17, 2023

АЛБАНИЈА ГОРИ КОГА ОВИЕ СЕСТРИ СЕ НА ТВ – НЕ Е ЗА ЛУЃЕ СО СЛАБО СРЦЕ

Марина и Луана Вјолца се двете сестри заради кои речиси цела машка популација секоја сабота е пред малите екрани. И двете се меѓу најубавите жени во Албанија а судејќи по фотографиите може да се каже и пошироко.

Луана

И двете сестри се тв водителки во двете најгледани национални телевизии во Албанија, Марина води хумористична емисија на ТВ Клан додека Луана има своја емисија на Топ Ченел.

Луана

Она што ги растажува мажите е дека и двете се зафатени. Марина е веќе мажена за еден од најпознатите пејачи во Косово, додека пак за Луана речиси сите знаат дека е во врска, но таа нејзиниот партнер го држи строго далеку од јавноста.

Луана

Инаку Луана има 1.9 милиони следбеници на Инстаграм.

Марина

Марина

Марина

Марина

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img