Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СРПСКАТА СТАРЛЕТА СЕ ПРОДАВА ЗА 25 ДОЛАРИ МЕСЕЧНО: За еден месец заработила преку 40.000 долари (ФОТО)

Старлетата Анџела Вештица веќе некое време објавува провокативна содржина на една страница за возрасни, а ја гледаат само оние кои се претплаќаат на оваа услуга.

Па сега, Анџела јавно објави еден од коментарите што ги добила од своите клиенти на својот Инстаграм профил.

– Навистина ми е драго што се претплатив, ти вредиш за секое евро – беше коментарот, а старлетата го сподели со своите следбеници на Инстаграм.

Како што објавија српските медиуми месечната претплата за нејзината страница, на која објавува интимни фотографии, е нешто повеќе од 25 долари, со „попуст“, односно тримесечна претплата за 70 долари.

– Така е, многу од она што го работам секој ден е таму, фотографии, снимки, кога се туширам … Драго ми е што сум прва во нашата земја што отвори ваква страница и сигурна сум дека ќе се занимавам со тоа долго време. Може да биде убаво да се заработи, но уживам и додека луѓето ме гледаат – изјави Анџела Вештица

– Само за јуни, заработила 41.757 долари.

– Кога ќе речат „се срамиш за 10 евра“ – напиша Анџела пред неколку месеци во објава на Инстаграм, тврдејќи дека заработила повеќе од 41.000 долари на овој начин за само еден месец.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...