11 C
Skopje
недела, април 18, 2021
spot_img

Ванда ќе ве расони со ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА

Таа сигурно не страда од осаменост со толку големо семејство, но кога е сама во базенот прави навистина жешки фотографии.

 Заклучена дома поради новите анти-ковид правила, Ванда Нара ја искористи можноста за натопување, но прво им даде на следбениците поза што остава без здив секој што ќе влезе на Инстаграм страницата на сопругата на Мауро Икарди.

Базен од соништата каде што таа, нејзините деца и нејзиниот сопруг фудбалер можат да се релаксираат во целосна слобода.

 Но, последно Ванда Нара позираше во сензуални и заводливи кадри како никогаш порано со црн костим за капење.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести