Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Ванда ќе ве расони со ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА

Таа сигурно не страда од осаменост со толку големо семејство, но кога е сама во базенот прави навистина жешки фотографии.

 Заклучена дома поради новите анти-ковид правила, Ванда Нара ја искористи можноста за натопување, но прво им даде на следбениците поза што остава без здив секој што ќе влезе на Инстаграм страницата на сопругата на Мауро Икарди.

Базен од соништата каде што таа, нејзините деца и нејзиниот сопруг фудбалер можат да се релаксираат во целосна слобода.

 Но, последно Ванда Нара позираше во сензуални и заводливи кадри како никогаш порано со црн костим за капење.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...