14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

АПСЕЊЕ ВО ГРЧЕЦ

На 08.11.2020 околу 20.00 часот во с.Грчец, скопско, полициски службеници од СВР Скопје, врз основа на судска наредба, го привеле А.С.(34) од с.Грчец за издржување затворска казна. 

А.С. бил спроведен во Казнено-поправната установа Затвор Идризово за издржување на казната. 

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести