Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Александра Пријовиќ ретко го покажува синот по социјални мрежи, НО НАПРАВИ ИСКЛУЧОК (ФОТО)

Една од најпознатите српски пејачки, Александра Пријовиќ претходната година стана мајка и на свет го донесе синот Александар.

Пејачката избегнува својот да го покажува јавно и да споделува фотографии од него, па така на социјалните мрежи може да видиме само 2,3 фотографии, а последната е од нивниот заеднички одмор.

Меѓутоа, Александра направи исклучок и во кратките приказни на „Инстаграм“ сподели видео од својот наследник.

Имено, Александар и Александра излегоа на есенска прошетка, а пејачката го снимаше синчето додека шета низ опаднатите лисја.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Свет

Ова е шокантниот момент кога вработен во болница се тепа со пациент кого го собори на подот во чекалната и го клоца после жестока...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...