Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Гоца Тржан во кревет со две, За Раша нема повеќе место во нејзиниот кревет !!! (фото)

Познато е дека пејачката Гоца Тржан сака мачки и дека ги има неколку, а сега покажала како ужива се една од нив.

Имено, Гоца на својот Инстаграм објавила фотографија од кревет, и покажала како таа и нејзината мачка спијат заедно, и јасно е сега кој на пеачката и прави друштво во кревет кога нејзината посилна половина Раша Новаковиќ не е покрај неа.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...