11 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

(фото) ПУКАЊЕ ВО ЧАИР- ВРИЕ ОД ПОЛИЦИЈА

Нешто по полноќ имало престрелка во скопската населба Чаир дознава медиа.мк.

Полицијата го блокираше сообраќајот и се вршат контроли.

Инцидентот се случил во делот наречен „Чаирчанка“, во близина на маркетот „Авто лидер“.
Подетални информации се очекуваат од МВР во текот на утрешниот ден.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести