4 C
Skopje
петок, април 16, 2021
spot_img

Жељко Ражнатовиќ Јуниор ЗНАЕ ВИСТИНСКИ ДА УЖИВА!

Пејачката Анастасија слободното време воглавно го поминува во друштво со својот внук Жељко.

А дека е така неретко потврдуваат слики и снимки од синот на Вељко и Богдана, со што секој пат ги одушевува своите следбеници.

Овој пат објавила фотографија каде што малиот лежи на огромен кревет, а гордата тетка прави се за да му удоволи на бебушот.

“Здраво мали, здраво. Душо моја, срце мало“, се слуша во позадина.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести